O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów niezmechanizowanych artykułów gospodarstwa domowego na terenie Polski. Działając od ponad dwudziestu pięciu lat spółka osiągnęła stabilną pozycję na rynku polskim. Firma zaistniała również na rynkach międzynarodowych. Obecnie siedziba spółki mieści się w nowoczesnym budynku w miejscowości Zebrzydowice.

Dzięki wieloletniej działalności firmy, a co za tym idzie pozyskaniu odpowiednich zasobów, doświadczenia, kontaktów i rozeznania w branży spółka oferuje wysokiej jakości polskie i zagraniczne produkty po konkurencyjnych cenach. Przedsiębiorstwo wytworzyło marki własne Meyerhoff oraz Bella Fiore Italian Design cechujące się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną, które silnie odznaczają się na rynku. Spółkę cechuje także bezpośrednia oraz indywidualna obsługa każdego klienta, a także bardzo dobra wiarygodność względem dostawców oraz odbiorców.

Oferta handlowa firmy obejmuje kilkanaście tysięcy różnorodnych pozycji, m.in. wyroby emaliowane i ze stali nierdzewnej, artykuły z drewna i plastiku użytkowego, porcelanę, szkło, drobiazgi kuchenne i łazienkowe, sprzęt niezmechanizowany, artykuły do przetwórstwa, doniczki, grille i wiele innych.

Nasze marki:

Meyerhoff  to renomowana marka na rynku europejskich produktów do gotowania i przygotowywania potraw. Charakteryzacją się one wysoką, europejską jakością, zdobywają coraz więcej zadowolonych klientów. Ciekawe wzornictwo produktów uatrakcyjni każdą kuchnię oraz uczyni gotowanie przyjemniejszym.

Marka Bella Fiore przeznaczona jest dla osób ceniących wyjątkowość każdej chwili. Gustowne produkty, wzmocnione pięknem pełnej wdzięku porcelany, czy ceramiki staną się ozdobą Twojego domu. Kolekcja Bella Fiore pozwoli Ci umilić codzienne, pozornie nudne, rytuały.

Wyróżnienia

Gazele Biznesu 2023

Forum Firm Rodzinnych 2023

Diamenty miesięcznika Forbes 2022

Forum Firm Rodzinnych 2021

Forum Firm Rodzinnych 2022

Gazele biznesu 2020

Forbes- Forum firm rodzinnych 2019

Gazele biznesu 2015

Gazele biznesu 2011

Gazele biznesu 2009

Gazele biznesu 2018

Diament Forbes 2016

Gazele biznesu 2014

Firmy rodzinne Newsweek 2011